Локомотив (Пловдив) започна с победа в контролите

0
локомотив пловдив

Локомотив (Пловдив) победи Септември (Симитли) с 3:1 в село Говедарци. „Смърфовете“ започнаха с добро настроение първата си контрола от лятната подготовка, въпреки напускането на част от ядрото на отбора.

Лукас Салинас (20′) изведе пловдивчани напред, а Александър Иванов удвои в 45-ата минута. Десети минути след почивката 19-годишният Димитър Митев намали изоставането на тима от Симитли и вдъхна кураж за равенство.

Лидерът на Локо Димитър Илиев пропусна дузпа в края на проверката, а Бирсент Карагарен все пак оформи крайното 3:1 след техничен удар.

В първия кръг на новия сезон в efbet Лига днес стана ясно, че Локомотив (Пловдив) ще има трудно домакинство на Лудогорец.