Локо (Пд) не допусна изненада като домакин на Хебър

0
Локомотив

Локомотив (Пловдив) победи Хебър като домакин в мач от третия кръг на efbet Лига. „Черно-белите“ изковаха успеха с 2:1 пред своите верни фенове на „Лаута“.

Въпзитаниците на Александър Тунчев поведоха в резултата още в първата минута. Карагарен нахлу в наказателното поле отляво и комбинира с нахлуващия Дион, който откри с неспасяем шут.

Гостите обаче успяха да възстановят паритета чрез Чаворски, който беше точен от дузпа. След почивката Локо натисна здраво и влезлият като резерва Преслав Боруков донесе победния гол. Карагерен изпусна още две изготни ситуации, за да направи победата още по-убедителна.

Така Локо записа още един успех, след като на старта срази Пирин, а след това загуби от Лудогорец. Хебър пък започна с успех над Ботев, а това е втора поредна загуба след поражението от столичния Септември.