Ливърпул не можа да бие новак на старта в Англия

0
Юрген Клоп

Ливърпул завърши наравно 2:2 при гостуването на новака Фулъм в първия кръг на английската Висша лига.

Александър Митрович взриви на два пъти „Крейвън Котидж“, извеждайки спечелилите промоция убедително като първенци в Чемпиъншип лондончани. Възпитаниците на Юрген Клоп успяха да се върнат и двата пъти в мача, но така и не поведоха.

Първото попадение на сърбина падна след страхотен удар с глава, а второто след дискусионна дузпа. Между тези два гола новото попълнение на Ливърпул Дарвин Нунес се разписа в 64-ата минута. Крайното 2:2 в 80-ата минута пък оформи Мохамед Салах, като с асистенция се отчете Нунес.

Джордан Хендерсън удари греда дълбоко в добавеното време на мача след мощен шут и така борещият се за титлата отбор на мърсисайдци взе само точка.