Левски победи Пирин след два гола на Роналдо

0
левски пирин

Отборът на Левски спечели втората си контрола от лятната си подготовка. Възпитаниците на Станимир Стоилов победиха Пирин Благоевград с 2:1 в приятелски мач игран на ст. „Искър“ в Самоков. С две попадения за столичани се отчете новото попълнение Роналдо, който вкара гол и в предишната контрола на „сините“ срещу Септември.

Единственият гол за „орлетата“ вкара Красимир Станоев в 39-та минута, след като преди това бразилецът Роналдо наниза две попадения в 3-та и 6-та минута след асистенции на Ивелин Попов и Анте Блажевич. В самия край на мача далечен удар на Георги Миланов от около 25 метра се удари в напречната греда на Янко Георгиев.