Левски подчини Ботев (Враца) с рутина

0
Левски

Левски победи Ботев (Враца) в късния неделен мач от осмия кръг на efbet Лига. „Сините“ взеха гостуването на северозапад с 2:0.

Гостите бяха точно чрез Андриан Краев и Илиян Стефанов. Отборът на Ботев цяло второ полувреме игра с човек по-малко заради втория жълт картон на Монтоя още преди почивката.

На свой ред вековниците също завършиха в намален състав, след като Сонко Сундберг беше изгонен заради глупава постъпка и така ще пропусне мача за Суперкупата на България в четвъртък.

С победата Левски събра актив от 12 точки и е на 7 място, но и с 3 мача по-малко.