Легия се справи с корави норвежци и продължава напред в ШЛ

0 коментара
Легия (Варшава)

Легия (Варшава) продължава напред във втория квалификационен кръг на Шампионска лига. Тази вечер поляците като домакин надвиха шампиона на Норвегия Бодьо/Глимт с 2:0. Така с общ резултат 5:2 категорично определиха по-добрия в двойката.

В 40-ата минута Лукиняш изведе Легия напред след асистенция на Махир Емрели. До края се получи двуостър мач, а второто попадение падна в петата минута на добавеното времe. Toчен за крайното 2:0 бе Томаш Пекхарт.

В следващия кръг Легия ще се изправи срещу сравнително лек съперник – естонския Флора.