Късен гол на Джеко донесе успех на Интер

0
Един Джеко

Интер постигна обрат и записа труден успех с 2:1 над Венеция в двубой от 23-тия кръг на Серия А в Милано. Тома Анри даде аванс на „крилатите лъвове“ след гол в глава в 18-ата минута, но „нерадзурите“ стигнаха до ценната победа след голове на Николо Барела в 40-ата минута и Един Джеко в 90-ата.

Джеко се извиси и вкара с глава след центриране на Дензъл Дъмфрис. Гостите излязоха с експериментален състав, тъй като не можеха да разчитат на 10 играчи, които са болни от коронавирус, но въпреки това останаха на секунди от точката.

В друга среща Лацио и Аталанта направиха скучно 0:0 в Рим.

Интер е лидер с 53 точки, пред Милан – 48, и Наполи – 46. Днес от 16 часа Наполи приема Салернитна, а от 21,45 часа Милан е домакин на Ювентус. След кръга Интер остава с един мач по-малко.