BETMARKET ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ

Късен гол донесе успех на Полша срещу Уелс

0
Роберт Левандовски

Полша победи Уелс като домакин с 2:1 на старта на Лигата на нациите. Гостите играха с мисъл за неделния финал на световните квалификации, в който ще се борят за първо класиране на Мондиал от 64 години насам.

Тази вечер те бяха без част от големите си звезди, на които им беше дадена почивка.

Въпреки това успяха да победат в резултата след гол на Джони Уилямс в 52-ата минута. Двадесет по-късно Якуб Камински изравни.

Така се стигна до 85-ата минута, когато резервата Карол Швидерски оформи пълния обрат и крайното 2:1 за поляците. Те вече имат виза за Световното първенство и започват чудесно третото издание на турнира Лига на нациите.