Крах! Ботев (Пловдив) на колене и пред Арда

0
Ботев Пловдив

Ботев (Пловдив) допусна трета поредна загуба в три кръга от началото на efbet Лига. „Жълто-черните“ загубиха с 0:2 от Арда в Коматево.

Точни за гостите от Кърджали бяха Иван Тилев и Ласана Н’Диайе с по едно попадение и в двете полувремена. На свой ред Ботев пък не създаде нищо запомнящо се, и това ядоса до краен предел бултрасите.

Посредственото представане на Ботев от началото на новия сезон не е много обнадеждаващо преди реванша с АПОЕЛ (Никозия). Мачът е в четвъртък в Кипър, след като тук завърши наравно 0:0.

В първенството Ботев все още няма точка. Арда пък вече има 6 пункта.