BETMARKET ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ

Карим Бензема изпусна две дузпи

0
Реал Мадрид

Отборът на Реал (Мадрид) записа четърта поредна победа в Ла Лига, след като спечели с 3:1 гостуването си на Осасуна в двубой от 33-тия кръг. Така пет кръга преди края мадридчани събраха 78 точки и водят уверено пред втория Атлетико (Мадрид), който има 61. Трети с 60 пункта и мач по-малко е Барселона. Тази вечер каталунците гостуват на Реал Сосиедад.

Резултатът в полза на Реал откри Дейвид Алаба в 12-ата минута, но само минута по-късно Анте Будимир изравни за памплонци. В края на първото полувреме Марко Асенсио вкара хубав гол и даде отново преднина на гостите.

След почивката звездата на „кралете“ Карим Бензема изпусна две дузпи в рамките само на 7 минути – в 52-рата и 59-ата, но в края на добавеното време Луас Васкес се разписа за крайното 3:1 и на практика поднесе 35-ата титла на Белия балет.