Канцлера и Гарсес блестят при бой на ЦСКА над Динамо

0
ЦСКА Бисмарк Чарлс
Lap.bg

ЦСКА победи втория в Руското първенство – Динамо Москва, с 3:1 в приятелска среща от подготвителния лагер в Белек.

Столичани кинтролриаха мача почти през цялото време и заслужено се поздравиха с почивка.

Неофициален дебют с гол направи бразилецът Маурисио Гарсес. Той е 27-ият футболист от тази страна при „червените“.

Иван Турицов (24′) изведе българския тим от дузпа и вероятно вече той ще е титуляр от бялата точка.

С последния удар на първото полувреме Бисмарк Чарлс удвои преднината.

Греъм Кери изпълни отлично фаул, вратарят на руснаците изби със сетни сили в сглобката, а Канцлера засече отблизо.

През второто полувреме Иван Ордетс (61′) се възползва след грешка от статично положение и отбеляза за Динамо.

Финалният резултат оформи Гарсес (86′), който изскочи отлично зад гърба на отбраната и матира стража отблизо.