Ювентус остава в зоната на изпадащите след равенство с Милан

0
Ювентус уолпейпър

Ювентус и Милан завършиха наравно 1:1 в дербито на кръга в Серия А. Така възпитаниците на Масимилиано Алегри все още няма успех през този сезон и са в зоната на изпадащите.

Юве започна брилянтно мача с ранен гол на Мората, който заби топката във вратата на гостите в 4-ата минута. След това обаче станахме свидетели на ново аристократично поведение от „старата госпоца“.

В 75-ата минута Сандро Тонали центрира от корнер, Мануел Локатели изпусна Анте Ребич, който с глава препарира Шчесни. Хърватинът си остава един от най-големите кошмари на „Алианц стейдиъм“. Феновете не спряха да го освиркват цял мач и по ирония на съдбата именно той ги смълча.

Пет минути преди последния съдийски сигнал Милан дори можеше да вземе трите точки. Шчесни обаче извади добър изстрел на Кулулу.

Така „Росонерите“ са на второ място в таблицата с 10 точки. Ювентус е в зоната на изпадащите само с две.