Ювентус би с лекота мексиканци в Лас Вегас

0
Ювентус
Twitter/Juventus

Ювентус победи мексиканския Чивас Гуадалахара с 2:0 в мач от предсезонното си турнир в САЩ. Шоуто се проведе в Лас Вегас.

Аржентинското крило Анхел Ди Мария направи дебют, след като пристигна това лято от Пари Сен Жермен.

Именно той беше в основата на първия гол, когато след негово остро центриране вратарят изби топката, а Марко Да Грака я добави в мрежата и откри в 10-а минута.

Вторият гол пък падна 10 минути преди края, когато Матия Компаньон беше точен за италианския гранд.

Своя повторен дебют пък направи Пол Погба, който до юни месец играеше за Манчестър Юнайтед.

Така Юве загря за двете дългоочаквани контроли в САЩ – срещу Барселона в Далас във вторник и срещу Реал (Мадрид) в Калифорния следващата събота.