Юве с рутинна победа над Специя и Петко Христов

0
ювентус
facebook.com/Juventusfcita

Ювентус победи с 2:0 Специя като домакин в Торино в мач от четвъртия кръг на италианската Серия А.

Душан Влахович откри резултата в 9-ата минута и внесе спокойствие в редиците на „бианконерите“. В хода на целия мач Юве натискаше за втори гол.

Той все пак падна в добавеното време, като бе дело на новото попълнение Аркадиуш Милик. Полякът оформи крайното 2:0 и върна своите обратно на победния път след равенството с Рома (1:1). За гостите пълни 90 минути изигра българският национал Петко Христов.

Централният защитник се представи на ниво.

„Бианконерите” вече заемат четвърто място във временното класиране с 8 точки, а пък Специя е на 13-а позиция с 4 т.