Интер, Рома и Лацио бият в Италия

0
Интер

Едни от най-силните отбори в Италия спечелиха своите срещи от десетия кръг в Серия А. Интер победи като гост Емполи с 2:0 след голове на двама защитници. Точни за успеха бяха Данило Д’Амброзио в 34-тата минута и Федерико Димарко в 67-ата.

Рома на Жозе Моуриньо трбяваше да прави обрат, след като изоставаше с 0:1 при гостуването си на Каляри. Резултата в полза за домакините беше окрил Леонардо в 52-рата минута, но с попадения на Ибанес в 71-вата и Пелегрини в 78-ата римляните се добраха до успеха.

Педро пък бе точен в 52-рата минута за победата на Лацио с 1:0 над Фиорентина в Рим.

Лидер е Милан с 28 точки, пред Наполи, който е с 25 и мач по-малко, Интер – 21, Рома  – 19, Аталанта – 18 и Лацио – 17.