Илич след загубата: Днес не беше нашият ден

0
Саша Илич
Lap.bg

Старши треньорът на ЦСКА – Саша Илич, сподели мнението си за загубата от Базел с 0:2 в реваша от плейофната фаза за влизане в групите на Лигата на конференциите.

Поражението изхвърли „армейците“ от турнира след общ резултат 1:2.

„Първото полувреме беше слабо за нас. Допуснахме две грешки и два гола – това е футболът. Моите футболисти дадоха максимума си. Днес защитавахме честта на фланелката“, започна Илич.

Базел имаше 4-5 положения през първото полувреме, които бяха много добри. Допуснахме го, имахме 25 минути до края. Каквото било, било. Имахме атаки, които недоразвихме. Явно това не е било нашият ден. Базел има изобилие от качествени футболисти.“