Илиан Илиев изгледа загуба на Аполон от трибуните

0 коментара
Илиан Илиев

Новото попълнение на кипърския Аполон Илиан Илиев-младши изгледа от трибуните загубата на тима с 1:3 от словашкия Жилина в първи мач от втория кръг на Лигата на конференциите в Лимасол.

Илиев е картотекиран в турнира, но треньорът на Аполон не го включи в групата, тъй като още не е тренирал със своите съотборници. Днес предобед варненецът е преминал фитнес тест.

Дюриш откри за Жилина в 5-ата минута, а Жради изравни в 25-ата. Бернат бе точен в продължението на първото полувреме и отново даде аванс за словашкия тим, а в 52-рата минута отново Бернат вкара дузпа за крайното 3:1 за Жилина.

Реваншът е след една седмица и в него Илиан Илиев може да запише дебют за кипърците.