Груев влезе като резерва при загуба на Вердер у дома

0
Вердер Бремен стадион

Аугсбург спечели с 1:0 гостуването си на Вердер Бремен в мач от шестия кръг на Бундеслигата.

Единственият гол беше дело на Ермедин Демирович в 63-ата минута. През първата част пък попадение на Никлас Фюлкруг беше отменено след намесата на ВАР. В добавеното време Марвин Дюкш пък изпусна дузпа.

Българският национал Илия Груев-младши направи дежурната си смяна на ветерана Кристиян Грос в 67-ата минута, но не успя да помогне на своите. Двамата се конкурират за една една и съща позиция в средата на терена. Сънародникът ни веднъж излезе като титуляр.

Така Аугсбург вече има 6 точки и е на единадесето място във временното класиране, а Вердер е с 2 точки повече на деветата позиция.