Гол в последната секунда издъни Босна на Петев

0
Ивайло Петев

Само преди дни Ивайло Петев поведе Босна и Херцеговина до знаменито равенство с Франция, но тази вечер вкуси от горчилката на провала.

Балканците не успяха да победят у дома аутсайдера Казахстан, завършвайки 2:2 след отпускане в заключителните секунди на добавеното време.

През първото полувреме голове не паднаха, а гостите изненадващо поведоха в 52-ата минута чрез Куат. Босна достигна до пълен обрат чрез Пянич (дузпа) и резервата Менало, който в 86-ата минута заби за 2:1.

Така феновете на домакините се успокоиха и решиха, че са взели своето.

Те обаче бяха попарени в петата минута от добавеното време, когато Жайнтдинов матира Шехич за крайното 2:2.

Босна е на четвърто място в своята група, като има само три точки от четири мача и Ивайло Петев ще отнесе големи критики за издънката тази вечер.