Геройски Етър елиминира Ботев за Купата

0
Ботев (Пловдив) победи Берое
Lap.bg

Етър изненадващо сломи звездния тим на Ботев в програмата на 1/16 финалите на Купата на България.

„Виолетовите“ отстраниха пловдивчани с 1:0 на стадион „Ивайло“ във Велико Търново. Азрудин Валентич даде почивка на някои титуляри, но заложи и на опитни футболисти за срещата.

Редовното време завърши при резултат 0:0.

Даниел Младенов отбеляза две минути след началото на продълженията и това се оказа единственият гол в мача.

Мариян Иванов си изкара червен картон, но това не повлия на крания резултат.

„Канарчетата“ така и не създадоха чисти положения, за да отбележат на тима от Втора лига и заслужено отпадат от надпреварата още в началото на своето участие.