Феноменално: Марица вече има 120 поредни победи

0
Марица (Пловдив)
Източник: Официален сайт на Марица (Пловдив)

Марица (Пловдив) постигна третия си успех от началото на сезона в Национална волейболна лига.

По този начин хегемонът у нас закръгли немислимата си серия в първенството, започнала преди повече от шест години – 120 поредни победи.

Тази вечер в зала „Сила“ в Пловдив шампионките надиграха гостуващия Локомотив НИДО 1929 (София) с убедителното 3:0 (25:11, 25:18, 25:12) за едва 58 минути

Така те вече са с актив от девет точки и 9:0 гейма, което им отрежда второто място във временното класирането. Същия актив има и лидерът в класирането Казанлък Волей (Казанлък), но точковото съотношение на Розите е по-добро.

В следващия си мач момичетата на Крачанов излизат срещу Безие Волей (Безие) в Шампионска лига – на 24 ноември (сряда) от 21:00.