Фати се завърна с гол при успех на Барса

0
Барселона

След повече от 10 месеца Ансу Фати се завърна с гол на терена при успеха на Барселона с 3:0 над Леванте на „Камп Ноу“. Фати се появи в игра през второто полувреме и бе посрещнат с бурни овации от публиката. В последните секунди той оформи крайния резултат с плътен удар.

Преди това Мемфис Депай откри резултата от дузпа, която сам изработи в 7-ата минута, а в 14-ата Люк де Йонг направи 2:0 с първия си гол за каталунците.

Успехът позволи на Барселона да събере 12 точки и да се изкачи на шесто място в Ла Лига. Тимът има и отложен мач като гост на Севиля, който е втори с 16 пункта. Първи е Реал (Мадрид) със 17.

Овен това Барселона прекъсна черната серия от три поредни двубоя без победа.