Най-новият букмейкър е вече в БългарияСпорт Бонус: 30лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ + до 300лв Нов Клиент
ВХОД

Евертън падна вкъщи от Брайтън и продължава да затъва

0
Евертън

Брайтън победи Евертън с 3:2 като гост в мач 21-ия кръг на английската Висша лига.

Алексис Макалистър изведе гостите още в 3-ата минута, а след само 20 минути игра преднината им стана лще по-комфортна чрез Дан Бърн.

Минута след това завърналите се от конзутия Доминик Калвърт-Люин пропусна дузпа.

Евертън излезе мотивиран след почивката и в 53-а Антъни Гордън намали.

В 71-а Макалистър реализира втория си гол в мача и успокои феновете на гостите.

Те все пак трябваше да потреперят в края, след като Гордън оформи крайното 2:3.

В другите два мача Лийдс победи Бърнли с 3:1, а Брентфорд надигра Астън Вила с 2:1.