Дъжд прекъсна мача на Кузманов при неприятен резултат

0
Димитър Кузманов
Източник: LAP.bg

Решителният мач на Димитър Кузманов и Брендън Холт беше спрян за неопределено време при резултат 6:4, 3:6, 4:2 за американеца и при негов сервис. Решителната битка за влизане в основната схема на US Оpen до момента се игра 2 часа и 24 минути.

Втората ракета на България при мъжете все пак още има шанс да се върне в играта. Мико загуби първия сет след допуснат пробив в седмия гейм. Представителят на домакините успя да защити своето подаване и затвори сета на 4.

Втората част започна ударно за българина и той дръпна с 3:0. До края на втория сет Димитър не допусна рибрейк и изравни, с което вкара битката в решителен трети сет.

Той започна равностойно с размяна на пробиви, но Холт взе втори брейк и поведе с 4:2 преди прекъсването.