ЦСКА 2 и Балкан (Ботевград) не се победиха

0
ЦСКА 2 тренировка Стамен Белчев
cska.bg

Дублиращият отбор на ЦСКА и Балкан (Ботевград) завършиха при резултат 1:1. Приятелският мач се игра в Тетевен, където младите „армейци“ са на предсезонна подготовка.

През първото полувреме те доминираха и създадоха редица голови положения. Логиното се случи и Божидар Чорбаджийски с неспасяем шут от около 20 метра откри в 15-ата минута.

Впоследствие много от атакуващите играчи на тима се изредиха да пропускат.

В началото на второто полувреме двата отбора извършиха много смени. Това се отрази и на качеството на играта. Ботевградчани изравниха ситуацията на терена, а с това и резултата в 66-ата минута. Марио Райчев стреля отлично по диагонала и възстановяви паритета.

Така момчетата на Стамен Белчев продължават своята подготовка за новия сезон в Югозападната Трета лига.