ЦСКА 1948 взе трите точки в Кърджали

0
Ивайло Чочев ЦСКА 1948
lap.bg

ЦСКА 1948 победи с 1:0 като гост Арда в сблъсък от шестия кръг на efbet Лига. Ивайло Чочев реализира единствения гол от дузпа в 31-ата минута.

„Червените“ успяха да запазят аванса си до края на мача, в който липсваха головите положения. Попадението за българския национал е шесто от началото на сезона.

Иначе дузпата беше спечелена от Георги Русев, който се откъсна и беше съборен в наказателното от Алекс Петков.

Влезлият като резерва Тонислав Йорданов можеше да изравни десет минути преди края, но изстрелът му със странична ножица мина встрани.

В следващия кръг ЦСКА 1948 приема Локомотив (София) в Бистрица, а Арда гостува на Спартак във Варна.