ЦСКА разби Банско в контрола

0
ЦСКА

ЦСКА разби Банско с 6:1 в контролен мач, игран в курорта под Пирин планина, където тимът на Стойчо Младенов е на лагер в паузата на първенството.

Яник Вилдсхут откри резултата в полза на „червените“ в 24-тата минута, но само две по-късно домакините изравниха чрез Кристиян Балтов. В 29-ата минута Ахмед Ахмедов получи хубав пас от Вилдсхут и отново изведе армейците напред, а в 31-та минута преднината им бе увеличена от Греъм Кери. Той се разписа в типично свой стил с прецизен удар от границата на големия пеналт.

След почивката ЦСКА стигна до три безответни гола, вкарани от Жуниор Нзила – 55-ата минута, Федерико Варела – 61-вата и Павел Жабов – 84-тата.