ЦСКА пусна билетите за реванша със Славия

0
цска

Ръководството на ЦСКА пусна в продажба билетите за втория полуфинален мач срещу Славия от турнира за Купата на България. Двубоят на ст. „Българска армия“ е предвиден за четвъртък (21.04) и е с начален час 19:00. Първата среща завърши при резултат 0:2 за „червените“.

„Входните талони вече са налични в мрежата на УРБО и могат да бъдат закупени тук.

Цените на билетите:
Сектор „А“: 12 лв.
Сектор „В“: 8 лв.
Сектор „Г“: 6 лв.
ВИП ложа: 130 лв.

Хартиените билети ще бъдат пуснати в продажба в сряда (20 април) на касите до фен магазина в Борисовата градина, като работното време на гишетата ще бъде от 10:00 до 19:00 часа.

В деня на мача касите ще работят от 10:00 ч. до края на първото полувреме на двубоя.

Привържениците на гостите от Славия също ще могат да закупят билет за сектор „Б“. Цената на входния талон е 6 лв., а в деня на срещата ще бъде осигурена специална каса пред гостуващия сектор, която ще отвори 2 часа преди началото на мача.

Припомняме Ви, че вече билетите за мачовете на ЦСКА могат да бъдат закупени и директно на гише от касите на FastPay.“