ЦСКА представи отбора с бой по Ботев (Враца) и токов удар

0 коментара
ЦСКА
снимка: Lap.bg

ЦСКА представи отбора за новия сезон. „Червените“ изиграха контрола с Ботев (Враца), която спечелиха с 4:0. Над всички бе Федерико Варела, който се отчете с хеттрик, а Гонсало Виера си заби автогол.

Преди срещата трябваше да бъде представен отбора за новия сезон, но токов удар провали плановете и забави старта на мача. Така съставът, с който ще се преследва титлата, бе представен на почивката.

Лошата новина за Любо Пенев бе контузията на Ахмед Ахмедов, който бе заменен принудително от Радослав Живков. Младият нападател пък се отчете с две асистенции към Варела през първото полувреме – в 37-ата минута, когато стана 2:0 и в 45-ата, когато аржентинецът се разписа за 3:0. Преди това още в 3-ата минута Вилдсхуд проби почти до аутлинията и центрира в наказателното поле, където Гонсало Виера опита да изчисти, но прати топката в собствената си врата.

През втората част темпото спадна, но Варела имаше време да забие още един гол. В 71-ата минута Асен Дончев центрира и Федерико Варела оформи своя хеттрик, разписвайки се с глава за 4:0.