ЦСКА изпусна поляци в странна контрола с два червени картона

0
цска

ЦСКА започна новата година с равенство. „Червените“ откриха серията от приятелски срещи по време на зимната си подготовка в Туция.

Те не успяха да победят полския Стал Мелец (1:1) макар и да имаха по-добрите ситуации в хода на спаринга.

„Армейците“ откриха резултата 27-а минута чрез Калоян Кръстев, който определено имаше нужда от гола, за да добие повече самочувствие.

Полският състав, с бившия капитан на ЦСКА Божидар Чорбаджийски в редиците, изравни през втората част.

След почивката мачът беше нервен, а съдията показа два директни червени картона – на Иван Турицов (65′) и Тибо Вион (73′).

Добри впечатления остави каращият проби национал на Сирия – Мохамед Осман.

Той изпълняваше статичните положения за българския тим и асистира за гола на „червените“.