ЦСКА би на ходом Септември с много от резервите си

0
ЦСКА Лазар Туфегджич Морено Линдсет
Lap.bg

ЦСКА победи Септември (София) като домакин с 1:0 в мач от шестия кръг на efbet Лига. В неделната вечер много от футболистите на „червените“, които не играят толкова често, имаха възможност да впечатлят старши треньора Саша Илич.

През първото полувреме липсваха кой знае какви голови положения, като над всички изобщо в хода на столичното дерби беше новото попълнение Джонатан Линдсет.

След почивката ЦСКА вдигна оборотите и в 59-ата минута Браян Морено и Линдсет комбинираха с по едно докосване на висока скорост, като нападателят в рамките на секунди се оказа сам срещу вратаря на гостите и го матира.

Септември тръгна да изравнява и единствено неточният мерник на играчите в „червено“ попречи на това резултатът да набъбне.

Така столичният гранд вече е с актив от 13 точки след пет изиграни мача и се нарежда втори във временното класиране. Септември е на 13-а позиция с 4 т.