ЦСКА би Левски на волейбол

0
ЦСКА

Волейболистите на ЦСКА записаха втора поредна победа в Efbet Супер Волей. „Червените“ надиграха Левски София с 3:1 (25:23, 20:25, 25:23, 25:14) в мач от втория кръг, който се игра в залата на „сините“ „Левски София“. Така армейците продължават с пълен актив от 6 точки, след като на старта спечелиха и срещу Добруджа с 3:0 гейма. Левски пък претърпя втора загуба, след като в първия кръг отстъпи и пред Нефтохимик 2010 с 2:3 гейма.

Най-резултатен от ЦСКА беше египетският национал Реда Хейкал 33 точки – 3 аса, 1 блок, 55 % ефективност в атака – + 25. Георги Татаров добави още 12 точки – 1 ас, 3 блока, 26 % ефективност в атака, 7 % перфектно и 30 %“ позитивно посрещане – +1. Иван Латунов пък се отличи с 11 точки – 4 блока, 64 % ефективност в атака – +9.

За Левски Венцислав Антов завърши с 18 точки – 1 блок, 44 % ефективност в атака – +11. Гордан Люцканов добави 12 точки – 1 блок, 50 % ефективност в атака, 38 % перфектно и 38 % позитивно посрещане – +6, а Самуил Вълчанов се отличи с 11 точки – 1 ас, 43 % ефективност в атака, 15 % перфектно и 36 % позитивно посрещане.