ЦСКА 1948 не успя да вкара на поляци

0
ЦСКА 1948

Отборите на ЦСКА 1948 и Стал (Миелец) завършиха 0:0 в контролна среща, която се игра в Алания. Това бе третата проверка за „червените“. Тимът на Николай Киров има две победи – над Ямбол със 7:0 и Борец Велес – 4:3.

Първата интересна ситуация в спаринга се откри пред вратата на „червените“. В 3-тата минута нападател на полския тим шутира много опасно, но Иван Караджов изби кълбото. В 11-ата минута Галин Иванов направи отличен пробив, който завърши с неточен удар.

В 29-ата минута Георги Русев показа, че се намира в добра форма. Крилото се справи с бранител, след което напредна по левия фланг и центрира към Галин Иванов, който от близка дистанция не можа да преодолее стража на Стал.

На почивката Николай Киров направи няколко смени. Новият нападател Алекс Колев записа първи минути с екипа на ЦСКА 1948. В 53-тата минута именно опитният нападател отправи удар с глава, но право в ръцете на вратаря на Стал. Малко по-късно Крум Стоянов центрира в наказателното поле към Колев, който отново стреля с глава, но много слабо, за да затрудни Дамиан Премил.

До края на проверката липсваха положения пред двете врати и логично не бе излъчен победител.