ЦСКА 1948 надви Академия Пандев в приятелски мач

0
цска 1948 академия пандев

Отборът на ЦСКА 1948 победи северномакедонския тим на Академия Пандев с 3:1. Контролата, която се проведе в Банско, бе част от подготвителния лагер на двата клуба. Възпитаниците на Любослав Пенев поведоха още в 10-та минута, когато Октавио пробва изстрел от далеч и намери мрежата на гостите. Така и приллючи първото полувреме.

ЦСКА 1948 вкара втори гол в 59-та минута чрез Александър Колев, който завърши хубава триходова атака на домакините. Северномакедонците върнаха един гол в 69-та минута, а крайното 3;1 бе оформено от  Георги Русев  в самия край на контролата.

В последната си контролна среща „червените“ ще срещнат елитния кипърски тим АПОЕЛ Никозия в събота, 2 юли от 19:00 часа на стадион „Витоша“.