ЦСКА 1948 надхитри Левски на старта на новия сезон

0
левски цска 1948

ЦСКА 1948 победи Левски у дома с 1:0 в мач от първия кръг на efbet Лига. Селекцията на Любослав Пенев игра с човек по-малко цяло полувреме, но въпреки това си тръгна с три точки от стадиона в Бистрица.

Гостите бяха по-активни до почивката, но „стреляха с халосни патрони“. В самия край на първата част ЦСКА 1948 остана с десет души, след като Стефан Цонков си изкара втори жълт картон и потегли към душовете.

На пук на логиката след почивката Георги Русев откри резултата 52 минута). Вековниците наложиха натиск ала така и Станимир Стоилов не успя да пропука отбраната на Любослав Пенев.

Срещата бе изгледана на живо от бившия старши треньор на ЦСКА – Стойчо Младенов и помощника му Анатоли Нанков.