ЦСКА 1948 ликува срещу Арда в мач с 9 гола

0
ЦСКА 1948 Арда
Lap.bg

ЦСКА 1948 победи Арда с 6:3 в най-резултатния мач от efbet Лига през сезона. Срещата беше много динамична, а самият резултат ще се помни дълго.

Домакините поведоха след автогол на Александър Александров (3′) в самото начало. След половин час игра обаче се стигна до три бързи попадения на „червените“ чрез Ивайло Чочев (32′), Марио Топузов (35′) и Галин Иванов (44′). Така резултатът па почивката беше 1:3.

Светослав Ковачев (48′) намали малко след подновяването на играта, но с втория си гол Иванов (58′) възвърна преднината на гостите.

Зрителите обаче нямаше как да скучаят, защото до края паднаха още цели три попадения на Емил Мартинов (63′), Иван Коконов (68′) и Иванов (70′), който сложи точка на спора със своя хеттрик.

По този начин ЦСКА 1948 вече заема трета позиция в групата с актив от 33 точки, а Арда е на четвърто място с 30.