Сити разби Уикъмб за Купата, Ливърпул с класика над Норич

0
Манчестър Сити

Манчестър Сити разби третодивизионния Уикъмб Уондърърс с 6:1 в турнира за Купата на лигата. Гостите поведоха още в началото на мача, но това сякаш ядоса възпитаниците на Пеп Гуардиола и те реагираха като ужилени.

„Гражданите“ вкараха три гола още до почивката чрез Кевин де Бройне, Рияд Марез и Фил Фодън.

През второто полувреме точни бяха Феран Торес, Кол Палмър, а Марез отбеляза за втори път.

Ливърпул победи с класическото 3:0 като гост Норич.

„Червените“ излязоха с резервите си, но това не пролича в игрови план. Минамино изведе тима на Юрген Клоп още в 4-ата минута, а Цолис от състава на „канарчетата“ профука дузпа малко преди почивката.

В 50-ата Ориги сякаш уби интригата с втория гол за мърсисайдци, а отново Минамино оформи класическото измерение на резултата в 80-ата.