Чочев поведе ЦСКА 1948 към победа над Локо (Сф)

0
ЦСКА 1948 Локомотив София
Lap.bg

ЦСКА 1948 победи Локомотив (София) с 2:0 в мач от седмия кръг на efbet Лига. Сблъсъкът не преложи особено много интересни положения, като изобилстваха физическите сблъсъци.

Именно затова още през първото полувреме и двата тима останаха с човек по-малко. Нападателят на домакините Александър Колев получи директен червен картон в 21-ата минута, а в добавеното време на частта Карлос Франса също напусна рано-рано към душовете.

След почивката домакините бяха точни на два пъти чрез Ивайло Чочев в 50-ата минута и Ангел Бастунов в 76-ата. Локо така и не можа да върне интригата с поне едно попадение.

Така ЦСКА 1948 се изкачи на върха на временното класиране със 17 точки, а Локо остава девети с 9. В следващия кръг съставът на Любослав Пенев гостуват на ЦСКА, а „железничарите“ посрещат Спартак (Варна) в исторически мач на осветеление на стадиона в квартал „Надежда“.