Черно море влезе в тройката след успех над Берое

0
Черно море - Берое
Lap.bg

Черно море победи Берое с 1:0 на „Тича“ в мач от efbet Лига. Единственият гол в мача бе дело на Леандро Андраде в 74-ата минута, след който „моряците“ изместиха Славия и Ботев (Пловдив) и вече са на трето място във временното класиране.

Младокът Велислав Василев премина Василев и продължи за Виктор Попов. Фланговият защитник видя непокрития на дузпата Андраде, който не чакаше втора покана и със силен удар под напречната греда хвърли „Тича“ в екстаз.

Момчетата на Илиан Илиев се представиха по-добре и можеше да водят още преди почивката. Вратарят Генадий Ганев направи няколко добри спасявания при удари на Сердюк и Димов.

Загубата е седма за Берое и още този кръг може да излезе от шестицата. Възпитаниците на Петър Колев така и не успяха цял мач да отправят точен шут към варненската врата.