Пестелив Черно море се спаси от издънка срещу Хебър

0
Черно море Хебър
Lap.bg

Черно море победи като домакин новака Хебър в мач от десетия кръг на efbet Лига. „Моряците“ се наложиха с 1:0 чрез гол на Николай Златев, който се появи като резерва през второто полувреме.

Сблъсъкът на „Тича” не беше особено атрактивен за феновете. Вместо голови положения двата тима се надпреварваха в здрави физически единоборства.

Попдемоето падна четири минути преди края на редовното време, след като Златев завърши отлична контра атака на домакините.

По този начин Черно море се изравни с Лудогорец и ЦСКА, които имат мачове от неделната програма.

Хебър не успява да спечели пети пореден мач, като за въпросния период възпитаниците на Фулвио Пеа не вкараха нито един гол.