Черно море и Локомотив (София) поделиха точките в скучен мач на Тича

0
Черно море - Локомотив София

Черно море не успя да спечели срещу Локомотив (София) на своя стадион „Тича“. Двата тима завършиха наравно 1:1 в мач от 8-ми кръг на efbet-лига.

Двубоят започна много добре за „моряците“, които поведоха в резултата от в 9-тата минута. Леандро Андраде напредна добре, намери откъсващия се от „железничарската“ отбрана Родриго Енрике, който откри резултата.

Отново Андраде в 25-тата минута след хубав пробив, подаде към Пабло Гарсия, но той бе неточен. Домакините имаха шанс да изравнят и чрез далечен удар на Мартин Дичев, но и той не намери целта.

В началото на втората част Родриго Енрике можеше да удвои за Черно море, но стреля покрай страничния стълб на Александър Любенов.

Локо София стигна до изравнителното попадение шест минути преди края на редовното време. Младият Валентин Николов изпълни много добре пряк свободен удар и донесе точката за тима си.