Черно море би Пирин след силно първо полувреме

0
Черно море Пирин
Lap.bg

Черно море победи като домакин с 1:0 Пирин (Благоевград) в първия мач от 6-ия кръг на efbet Лига.

Таранът Евгений Сердюк изведе домакините напред още в 3-ата минута с много красив гол. Украинецът открадна топка по крилото и надигра двама защитници, след което се надписа с мощен шут.

„Моряците“ имаха още няколко положения през първото полувреме, като отправиха общо пет точни удара. След това те контролираха темпото на мача, което пък много спадна след почивката. През втората част възпитаниците на Илиан Илиев се дръпнаха малко по-назад и не позволиха да се случи изненада.

Така Черно море продължава да е допуснал само 1 гол през сезона. „Моряците“ са с 4 победи от 5 мача, докато „орлетата“ пък са със само две точки.