Богаташите от Нюкасъл все още са без победа

0
нюкасъл

Нюкасъл все още е единствения отбор без победа в англиската Висша лига, след като завърши 1:1 при гостуването на Брайтън.

Домакините поведоха с 1:0 след попадение на Тросард от дузпа, а Хайдън изравни в 66-ата минута. „Чайките“ останаха с човек по-малко в заключителните секунди след червен картон на Санчес за грубо нарушение.

Още в 20-ата минута пък домакините получиха право да изпълнят дузпа. Леандро Тросард падна в наказателното поле, а първоначално Дейвид Кут не отсъди наказателен удар. Той обаче прегледа ситуацията с ВАР и посочи бялата точка.

След попадението обаче нямаше кой знае колко голови положения. В 66-ата минута Нюкасъл стигна до изравняването. Кийрън Кларк подаде към Айзък Хейдън, който стреля отблизо и оформи крайния резултат.