Безидеен Челси се сгромоляса в Загреб

0
Динамо вратар

Челси допусна изненадваща, но напълно заслужена загуба от Динамо (Загреб) с 0:1 на старта в Шампионска лига. Похарчилите над 250 милиона лири за трансфери гости бяха без никаква идея как да пробият организираната хърватска защита.

Оршич отбеляза единствения гол в мача в 13-ата минута и прати в екстаз навиячите на „Максимир“, който се пръскаше по шевовете.

През първото полувреме домакините можеха да вкарат и още попадения при отлични контра-атаки, но им липсваше точност. Челси се събуди след почивката, но отново имаше сериозни проблеми в атака. Домакините удариха и греда след топовен шут на защитника Перич.

В края на мача „сините“ също удариха гредата и на два пъти бяха обезкуражени от вратаря Ливакович.