Без продължения в мача за Суперкупата на България

0
Лудогорец

Отборите на Левски и Лудогорец няма да играят две продължения по 15 минути, ако резултатът в редовните 90 минути е равен. Това гласи регламентът за мача за Суперкупата на България за този сезон. „Сини“ и „зелени“ се изправят един срещу друг в  четвъртък, 1 септември от 20:00 часа на Националния стадион „Васил Левски“.

Ако след края на редовното време няма победител, то двата отбора ще пристъпят директно към изпълнение на дузпи. Според друга точка от регламента състезателите, които имат да изтърпяват наказания, ще пропуснат двубоя. Такъв е случаят със бранителя на Левски Сонко Сундберг, който получи червен картон в последния двубой на „сините“ от efbt Лига срещу Ботев Враца.