Барса с втора победа в Евролигата (резултати)

0
Барселона

Баскетболистите на Барселона взеха втора победа в Евролигата. В мач от втория кръг каталунците спечелиха срещу Байерн с 82:70 (44:33) в Мюнхен. Гостите имаха превес в играта и резултата през цялото време, като в един момент след почивката преднината им стигна до 20 точки.

Домакините успряха да намалят пасива на 6 точки една минута преди края, но Барса не допусна изненада.

Втора победа в турнира взе и Зенит. Руският тим надделя като гост срещу Жалгирис със 70:64 (40:34) във Вилнюс.

Панатинайкос победи у дома Фенербахче с 91:87 (45:46) за първата си победа, а Макаби изгуби пред своята публика от Цървена Звезда с 63:75 (27:35). За сърбите това също е първи успех.