Барса писа пълна шестица на мексиканци, Лева с първи гол

0
Роберт Левандовски

Барселона победи Унам Пумас с 6:0 показа, че е напълно готов за началото на новия сезон.

Каталунците зарадваха феновете си в последната контролна среща от лятната подготовка на тима, като демонстрираха много атрактивен футбол.

Новото попълнение Роберт Левандовски откри резултата още в третата минута и даде тон за фиестата. Само две по-късно Педри удвои, а до 20-ата минута Барса вече водеше с 4:0.

Точни за „блаугранас“ бяха Осман Дембеле и отново Педри.

През второто полувреме въпреки многото смени попаденията не спря. В листата с голмайсторите се записаха Обамеянг и Франки де Йонг.

Левандовски отбеляза първия си гол с фланелката на Барселона, а също така даде и две асистенции.