Бароан поведе Ботев към ценна победа над ЦСКА 1948

0
Ботев Пловдив ЦСКА 1948
Lap.bg

Ботев (Пловдив) стигна до заслужен успех при домакинството си над ЦСКА 1948 с 2:0 в късния петъчен мач от програмата на10-ия кръг на efbet Лига. Антоан Бароан беше героят за „канарчетата“ – французинът вкара головете в мача.

След домакински натиск и здрава битка в хода на първото полувреме малко преди почивката французинът откри. Той и Брахими предизвикаха разбъркване в наказателното поле, след което се стигна до дузпа за нарушение срещу крилото. Бароан застана зад бялата точка и не трепна за 1:0.

Отново той удвои само три минути след подновяването на играта. Ботев се възползва от ювелиран извеждащ пас към Елвис Ману, който остана очи в очи с вратаря Наумов и без никаква капка егоизъм пусна топката към Бароан, който на празна врата оформи крайното 2:0.

До края пловдивския гранд удържа съперника си от Бистрица и стигна до втората си победа от началото на сезона. Видео репортаж: