BETMARKET ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ

Барселона на Шави се саморазправи с Атлетико

0
Барселона

Барселона победи Атлетико Мадрид с 4:2 в дербито на кръга от испанската Ла Лига.

Домакините несъмнено изиграха най-силния си мач откакто Шави пое отбора. За сметка на това при столичани липсваше идея и желание.

Те поведоха в осмата минута чрез, Караско, а само две по-късно Жорди Алба изравни.

До края на полувремето Барса поведе и дори увеличи преднината си чрез Гави и Араухо. Каталунците се забавляваха на терена и можеха да водят с повече още преди почивката.

През втората част логичното се случи и Дани Алвеш покачи до 4:1.

Нещата отиваха на погромн, но опитният Луис Суарес се разписа на бившия си тим, оформяйки крайния резултат.