Атанас Илиев и Гълъбинов блестят в Италия

0
Атанас Илиев с екипа на Асколи
Наско Илиев с екипа на Асколи.

Българските нападатели Атанас Илиев и Андрей Гълъбинов се разписаха в мачовете на своите отбори от Серия „Б“ на Италия.

Гълъбинов записа първи цял мач за сезона с екипа на Реджина и донесе победата с 1:0 над Венеция като гост. Българинът засече центриране от корнер в 31-ата минута и не прости на стража на домакините.Това беше четвъртото попадение за Гълъбинов от началото на кампанията.

В същото време Атанас Илиев се превърна в герой за Асколи при домакинството на Лече. Националният ни нападател се появи в игра в 71-ата минута и само три по-късно отбеляза първия си гол с екипа на “кълвачите”.

Диониси подаде на родния нападател в коридор, а той без да се колебае изстреля бомбен изстрел по диагонала и прониза стража на гостите за крайното 1:1.